Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Zakup leków

zawarta 27 lipca 2026 · 5. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 1 dzień · Zachodniopomorskie, Szczecin

509,26 zł
wartość umowy

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Dostawa produktów leczniczych dla krwi, organów krwiotwórczych oraz układu krążenia, toksyn, środków leczniczych dla układu oddechowego, środków przeciwnowotworowych i immunomodulacyjnych stosowanych w ramach programów lekowych i chemioterapii, immunoglobulin oraz środków antywirusowych do użytku ogólnoustrojowego dla SPWSZ w Szczecinie
Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony w Szczecinie · Szczecin
ogłoszenie o wyniku z 21 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Arkońska 4, 71-455 Szczecin, Zachodniopomorskie
NIP 8512537954REGON 000290274zarejestrowana 15 grudnia 1975
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Hubska 44, 50-502 Wrocław, Dolnośląskie
NIP 6481008230REGON 272636951zarejestrowana 27 lipca 1995
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
Z/165/2026
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
1 dzień
Publikacja w rejestrze
11 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
11 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Umowy między tymi stronami

wszystkie (5)

Historia współpracy tej pary w rejestrze: SAMODZIELNY PUBLICZNY WOJEWÓDZKI SZPITAL ZESPOLONY W SZCZECINIE i "ASCLEPIOS" SPÓŁKA AKCYJNA.

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Zakup leków” (ID 1fd7dedc-0a6f-43b8-be65-62c678cf5884), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/1fd7dedc-0a6f-43b8-be65-62c678cf5884, stan wpisu z 2026-08-11, dostęp: 2 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie