Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Zlecenie wykonania przeglądu technicznego sprzętu: kardiomonitor.
zawarta 30 lipca 2026 · 8. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 16 dni · Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
500,00 zł
wartość umowy
30 lipca 2026100% okresu4 sierpnia 2026
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawa odczynników, materiałów kontrolnych, kalibratorów i akcesoriów laboratoryjnych wraz z najmem analizatorów oraz częściami zużywalnymi dla Laboratorium Analitycznego
Kujawsko – Pomorskie Centrum Pulmonologii w Bydgoszczy · Bydgoszcz
ogłoszenie o wyniku z 6 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Seminaryjna 1, 85-326 Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie
NIP 5542236658REGON 092356930zarejestrowana 15 grudnia 1998
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Elewatorska 58, 15-620 Białystok, Podlaskie
NIP 5420201357REGON 002331830zarejestrowana 28 czerwca 1990
Dane wpisu
- Numer umowy
- 518/E.LAS/26
- Status w rejestrze
- Nieaktywna
- Okres obowiązywania
- 16 dni
- Data zakończenia
- 4 sierpnia 2026
- Publikacja w rejestrze
- 3 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 4 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Historia zmian (1)
- 31.07.2026Wygaśniecie umowy
Wykonano zlecenie przeglądu technicznego.
Zmiany wpisu wykryte przez Atlas
To nie są oficjalne aneksy: rejestr nadpisuje edytowane wpisy bez śladu, a Atlas porównuje kolejne synchronizacje i zachowuje różnice.
- 4 sierpnia 2026
- amendments_count: 0 → 1
- date_end: — → 2026-08-04
- status: Aktywna → Nieaktywna
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: KUJAWSKO - POMORSKIE CENTRUM PULMONOLOGII W BYDGOSZCZY i CIRRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.