Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Realizacja zadania inwestycyjnego pn.: "GOSTYŃ droga dojazdowa do gruntów rolnych"
zawarta 6 sierpnia 2026 · okres: 56 dni · Dolnośląskie, Gaworzyce
220 918 zł
wartość umowy
Wartość netto 220 918,05 zł, brutto 271 729,20 zł
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
„GOSTYŃ droga dojazdowa do gruntów rolnych”
Gmina Gaworzyce · Gaworzyce
ogłoszenie o wyniku z 7 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Dworcowa 95, 59-180 Gaworzyce, Dolnośląskie
NIP 6922255154REGON 390647587zarejestrowana 27 maja 1990
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Adama Mickiewicza 63, 67-200 Głogów, Dolnośląskie
NIP 6931939082REGON 390768960zarejestrowana 14 września 2000
Dane wpisu
- Numer umowy
- 85/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 56 dni
- Publikacja w rejestrze
- 20 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 20 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie