Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi sukcesywnego odbioru i zagospodarowania odpadów o kodzie 19 12 12 – inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11 – balast posortowniczy powstały po mechanicznym sortowaniu odpadów zmieszanych (200301), opakowań z papieru i tektury (150101) oraz opakowań z tworzyw sztucznych (150102), wytwarzanych w Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Długoszynie k/ Sulęcina.

zawarta 7 sierpnia 2026 · okres: 2 miesiące · Lubuskie, Długoszyn

1 700 000 zł
wartość umowy

Wskazana wartość umowy stanowi całkowitą kwotę netto. Łączna maksymalna wartość umowy wraz z podatkiem VAT wynosi 1836000,00 zł brutto. Rozliczenie następuje na podstawie cen jednostkowych i faktycznej ilości odebranych odpadów

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

ŚWIADCZENIE USŁUGI SUKCESYWNEGO ODBIORU I ZAGOSPODAROWANIA ODPADÓW O KODZIE 19 12 12
Celowy Związek Gmin Czg-12 · Długoszyn
ogłoszenie o wyniku z 12 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
80, 69-200 Długoszyn, Lubuskie
NIP 5981429460REGON 210601240zarejestrowana 31 października 1997
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca · konsorcjum
Dąbrówka Wielkopolska, ul. Poznańska 14A, 66-210 Zbąszynek, 66-210
NIP 9271874690REGON 080087579zarejestrowana 31 stycznia 2006
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
CZG-12/ODPADY/2026/04
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
2 miesiące
Publikacja w rejestrze
12 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
12 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi sukcesywnego odbioru i zagospodarowania odpadów o kodzie 19 12 12 – inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11 – balast posortowniczy powstały po mechanicznym sortowaniu odpadów zmieszanych (200301), opakowań z papieru i tektury (150101) oraz opakowań z tworzyw sztucznych (150102), wytwarzanych w Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Długoszynie k/ Sulęcina.” (ID 1f212f6e-9acf-480f-aac1-ebf2b616866c), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/1f212f6e-9acf-480f-aac1-ebf2b616866c, stan wpisu z 2026-08-12, dostęp: 1 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie