Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Wkład TherMax -1op-24szt.
zawarta 24 sierpnia 2026 · 3. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 8 dni · Mazowieckie, Płock
1680,00 zł
wartość umowy
Wartość umowy obejmuje całkowite wynagrodzenie netto za realizację przedmiotu umowy.
24 sierpnia 2026100% okresu31 sierpnia 2026
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawa koncentratów do hemodializy
Wojewódzki Szpital Zespolony w Płocku · Płock
ogłoszenie o wyniku z 21 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Medyczna 19, 09-400 Płock, Mazowieckie
NIP 7742411908REGON 000650070zarejestrowana 1 stycznia 1976
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Leona Kruczkowskiego 8, 00-380 Warszawa, Mazowieckie
NIP 8271818828REGON 730920652zarejestrowana 1 września 1998
Dane wpisu
- Numer umowy
- nie nadano numeru
- Status w rejestrze
- Nieaktywna
- Okres obowiązywania
- 8 dni
- Data zakończenia
- 31 sierpnia 2026
- Publikacja w rejestrze
- 31 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 31 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Historia zmian (1)
- 31.08.2026Wygaśniecie umowy
Zrealizowano przedmiot umowy.
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: WOJEWÓDZKI SZPITAL ZESPOLONY W PŁOCKU i BAXTER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.