Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Roboty budowlane w obrębie budynku Sądu Rejonowego w Zawierciu przy ul. Leśnej 4 w zakresie remontu wybranych klatek schodowych i korytarzy w budynku Sądu Rejonowego w Zawierciu przy ul. Leśnej 4
zawarta 3 sierpnia 2026 · okres: 4 miesiące · Śląskie, Zawiercie
300 821 zł
wartość umowy
Wartość 300820,81 zł netto obejmuje wykonanie remontu wybranych klatek schodowych i korytarzy w budynku Sądu Rejonowego w Zawierciu przy ul. Leśnej 4
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Roboty budowlane w obrębie budynku Sądu Rejonowego w Zawierciu
w zakresie remontu wybranych klatek schodowych i korytarzy w budynku Sądu Rejonowego w Zawierciu przy ul. Leśnej 4
Sąd Rejonowy w Zawierciu · Zawiercie
ogłoszenie o wyniku z 3 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Leśna 4, 42-400 Zawiercie, Śląskie
NIP 6491667394REGON 000322235zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Władysława Żyły 16A, 42-400 Zawiercie, Śląskie
NIP 6490000535REGON 000447379zarejestrowana 15 grudnia 1975
Dane wpisu
- Numer umowy
- RC III/27/OF/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 4 miesiące
- Publikacja w rejestrze
- 4 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 4 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie