Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Dowóz uczniów niepełnosprawnych do: a) Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego w Cieszynie ul. Wojska Polskiego 3 (10 uczniów); b) Zespołu Niepublicznych Placówek Rehabilitacyjno-Oświatowych ul. Zamkowa 4, 43-440 Bażanowice (1 uczeń); c) Przedszkola Terapeutyczno-Integracyjnego Niebieski Motyl, ul. Wyzwolenia 19, 43-460 Wisła (1 uczeń);

zawarta 31 lipca 2026 · okres: 298 dni · Śląskie, Istebna

130 660 zł
wartość umowy

Wartość szacunkowa ustalona na podstawie wartości umów na dowóz uczniów niepełnosprawnych z poprzedniego roku budżetowego

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Dowóz uczniów niepełnosprawnych do ośrodków w roku szkolnym 2026/2027
Gmina Istebna · Istebna
ogłoszenie o wyniku z 11 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
1000, 43-470 Istebna, Śląskie
NIP 5482676134REGON 072182500zarejestrowana 27 maja 1990
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Elektronowa 6, 94-103 Łódź, Łódzkie
NIP 7272847085REGON 387789223zarejestrowana 28 grudnia 2020
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
RI.272.1.8.2026
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
298 dni
Publikacja w rejestrze
19 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
19 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Dowóz uczniów niepełnosprawnych do: a) Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego w Cieszynie ul. Wojska Polskiego 3 (10 uczniów); b) Zespołu Niepublicznych Placówek Rehabilitacyjno-Oświatowych ul. Zamkowa 4, 43-440 Bażanowice (1 uczeń); c) Przedszkola Terapeutyczno-Integracyjnego Niebieski Motyl, ul. Wyzwolenia 19, 43-460 Wisła (1 uczeń);” (ID 1c5a955c-1aa6-488d-bc41-b7ba389af1c0), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/1c5a955c-1aa6-488d-bc41-b7ba389af1c0, stan wpisu z 2026-08-19, dostęp: 2 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie