Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Naprawa aparatu RTG
zawarta 12 sierpnia 2026 · 4. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 142 dni · Mazowieckie, Warszawa
19 500 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
RZP-22/IM/2026 Usługa okresowej konserwacji technicznej aparatury i sprzętu medycznego II
Szpital Dziecięcy im. prof. dr. med. Jana Bogdanowicza SPZOZ · Warszawa
ogłoszenie o wyniku z 21 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
SZPITAL DZIECIĘCY IM. PROF. DR MED. JANA BOGDANOWICZA SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
ul. Niekłańska 4/24, 03-924 Warszawa, Mazowieckie
NIP 1131144295REGON 000297359zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Polska 118, 60-401 Poznań, Wielkopolskie
NIP 9721270668REGON 366479594zarejestrowana 1 lutego 2017
Dane wpisu
- Numer umowy
- 244/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 142 dni
- Publikacja w rejestrze
- 26 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 26 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: SZPITAL DZIECIĘCY IM. PROF. DR MED. JANA BOGDANOWICZA SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ i MEDIKOL SOLUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.