Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Sukcesywne dostawy produktów leczniczych , immunoglobulin, leków specjalistycznych oraz wyrobów medycznych
zawarta 20 lipca 2026 · okres: 4 miesiące · Świętokrzyskie, Kielce
2368,06 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Sukcesywne dostawy produktów leczniczych, preparatów specjalistycznych oraz środków do żywienia niemowląt dla Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach wraz z użyczeniem pompy infuzyjnej.
Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach · Kielce
ogłoszenie o wyniku z 14 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Grunwaldzka 45, 25-736 Kielce, Świętokrzyskie
NIP 9591291292REGON 000289785zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Strumykowa 28/11, 03-138 Warszawa, Mazowieckie
NIP 5242571743REGON 140487485zarejestrowana 23 marca 2006
Dane wpisu
- Numer umowy
- 335/2026/EZ
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 4 miesiące
- Publikacja w rejestrze
- 19 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 19 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie