Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
endoprotezy
zawarta 3 sierpnia 2026 · okres: 732 dni · Małopolskie, Myślenice
20 800 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawy endoprotez
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Myślenicach · Myślenice
ogłoszenie o wyniku z 17 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Szpitalna 2, 32-400 Myślenice, Małopolskie
NIP 6811690668REGON 000300570zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Grzegórzecka 67F/47, 31-559 Kraków, Małopolskie
NIP 9452181051REGON 123216029zarejestrowana 24 września 2014
Dane wpisu
- Numer umowy
- 111/19/PN/26
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 732 dni
- Publikacja w rejestrze
- 20 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 20 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie