Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Odczynniki z dzierżawą
zawarta 13 sierpnia 2026 · okres: 36 miesięcy · Lubelskie, Lublin
1 268 458 zł
wartość umowy
milion dwieście sześćdziesiąt osiem tysięcy czterysta pięćdziesiąt osiem złotych i 00/100
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawa odczynników do badań parametrów krytycznych wraz z dzierżawą analizatorów
Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 1 w Lublinie · Lublin
ogłoszenie o wyniku z 18 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Stanisława Staszica 16, 20-081 Lublin, Lubelskie
NIP 7122429274REGON 431029234zarejestrowana 1 stycznia 1999
WykonawcaPrzedsiębiorca
Aleje Jerozolimskie 181A, 02-222 Warszawa, Mazowieckie
NIP 5262723618REGON 015543565zarejestrowana 28 sierpnia 2003
Dane wpisu
- Numer umowy
- EO/EZ-2722/LXIV/26
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 36 miesięcy
- Publikacja w rejestrze
- 27 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 27 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie