Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Przegląd sprzętu medycznego
zawarta 6 sierpnia 2026 · na czas nieoznaczony · Podlaskie, Łomża
3002,40 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawa materiałów eksploatacyjnych do sterylizatora niskotemperaturowego STERRAD 100NX dla Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży
Szpital Wojewódzki im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży · Łomża
ogłoszenie o wyniku z 2 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
Aleja Józefa Piłsudskiego 11, 18-404 Łomża, Podlaskie
NIP 7181689321REGON 450665024zarejestrowana 2 października 1998
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Przemysłowa 17, 32-083 Balice, Małopolskie
NIP 5130286977REGON 525783270zarejestrowana 30 czerwca 2023
Dane wpisu
- Numer umowy
- OO/26/06/300/H
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- na czas nieoznaczony
- Publikacja w rejestrze
- 28 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 28 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie