Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
mycie okien w tym mycie alpinistyczne, fragmentu elewacji i elementów szklanych
zawarta 13 sierpnia 2026 · okres: 8 dni · Dolnośląskie, Wrocław
19 747 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Usługa mycia alpinistycznego okien, parapetów, fragmentu elewacji i elementów szklanych, żaluzji oraz żaluzji fasadowych budynku Wydziału Biotechnologii UWr. przy ulicy Joliot-Curie 14a we Wrocławiu
Uniwersytet Wrocławski · Wrocław
ogłoszenie o wyniku z 18 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
pl. Uniwersytecki 1, 50-137 Wrocław, Dolnośląskie
NIP 8960005408REGON 000001301zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
NIP 8951324048REGON 522419137zarejestrowana 28 czerwca 2022
Dane wpisu
- Numer umowy
- BZP.WB.0322.2711.9.2026.U.PM
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 8 dni
- Publikacja w rejestrze
- 25 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 25 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie