Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Zakup i dostawa leku i produktów leczniczych

zawarta 25 sierpnia 2026 · 10. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 1 dzień · Wielkopolskie, Poznań

5400,00 zł
wartość umowy
25 sierpnia 2026100% okresu27 sierpnia 2026

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

DOSTAWA produktów leczniczych RDTL oraz programy lekowe
Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Poznaniu · Poznań
ogłoszenie o wyniku z 25 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Stanisława Przybyszewskiego 49, 60-355 Poznań, Wielkopolskie
NIP 7792033466REGON 000288834zarejestrowana 30 lipca 1975
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Hubska 44, 50-502 Wrocław, Dolnośląskie
NIP 6481008230REGON 272636951zarejestrowana 27 lipca 1995
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
ZD/1111/2026
Status w rejestrze
Nieaktywna
Okres obowiązywania
1 dzień
Data zakończenia
27 sierpnia 2026
Publikacja w rejestrze
27 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
27 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Historia zmian (1)

  1. 25.08.2026
    Wygaśniecie umowy

    dostawa 25.08.2026

Zmiany wpisu wykryte przez Atlas

To nie są oficjalne aneksy: rejestr nadpisuje edytowane wpisy bez śladu, a Atlas porównuje kolejne synchronizacje i zachowuje różnice.

  1. 27 sierpnia 2026
    • amendments_count: 01
    • date_end: 2026-08-27
    • status: AktywnaNieaktywna

Umowy między tymi stronami

wszystkie (10)

Historia współpracy tej pary w rejestrze: UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY W POZNANIU i "ASCLEPIOS" SPÓŁKA AKCYJNA.

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Zakup i dostawa leku i produktów leczniczych” (ID 19784f4d-4307-4b5d-a102-e5c9b1464df8), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/19784f4d-4307-4b5d-a102-e5c9b1464df8, stan wpisu z 2026-08-27, dostęp: 2 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie