Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Dostarczenie i montaż fabrycznie 6 (sześciu) nowych syren elektronicznych o mocy 600 W, wraz z Radiowym Punktem Dostępowym do sterowania syrenami.
zawarta 8 lipca 2026 · okres: 146 dni · Warmińsko-mazurskie, Stare Juchy
261 029 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Zakup i instalacja syren o mocy 600W
Gmina Stare Juchy · Stare Juchy
ogłoszenie o wyniku z 13 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
pl. 500-lecia 4, 19-330 Stare Juchy, Warmińsko-mazurskie
NIP 8481817640REGON 790671159zarejestrowana 27 maja 1990
WykonawcaPrzedsiębiorca
Stokrotki 1, 11-041 Olsztyn, Warmińsko-mazurskie
NIP 7394005996REGON 529664986zarejestrowana 17 września 2024
Dane wpisu
- Numer umowy
- OC.ZK.272.1.2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 146 dni
- Publikacja w rejestrze
- 29 lipca 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 29 lipca 2026
- Środki UE/EFTA
- nie