Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Część 1: Ręczniki papierowe i papier toaletowy
zawarta 10 sierpnia 2026 · okres: 366 dni · Świętokrzyskie, Busko-Zdrój
70 820 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawa środków do utrzymania higieny, ochrony indywidualnej oraz dezynfekcyjnych dla 21 Wojskowego Szpitala Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjnego SP ZOZ w Busku-Zdroju
21 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny SP ZOZ w Busku-Zdroju · Busko-Zdrój
ogłoszenie o wyniku z 20 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Feliksa Rzewuskiego 8, 28-100 Busko-Zdrój, Świętokrzyskie
NIP 6551665170REGON 290524853zarejestrowana 10 czerwca 1992
WykonawcaPrzedsiębiorca
Wierzbno, Wielkopolskie
NIP 6221532595REGON 250978901zarejestrowana 28 października 2011
Dane wpisu
- Numer umowy
- 41/PSU/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 366 dni
- Publikacja w rejestrze
- 25 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 25 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie