Umowa w Centralnym Rejestrze Umów · współfinansowana UE/EFTA
Dostawa sprzętu - agregatu prądotwórczego dla realizowanego projektu "Cyberbezpieczny samorząd"
zawarta 27 lipca 2026 · okres: 60 dni · Lubelskie, Łaszczów
72 760 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawa sprzętu – agregatu prądotwórczego dla realizowanego projektu „Cyberbezpieczny samorząd”
Gmina Łaszczów · Łaszczów
ogłoszenie o wyniku z 27 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Chopina 14, 22-650 Łaszczów, Lubelskie
NIP 9211987410REGON 950368954zarejestrowana 27 maja 1990
WykonawcaPrzedsiębiorca
Aleja 3 Maja 12, 00-391 Warszawa, Mazowieckie
NIP 1180001905REGON 012069413zarejestrowana 24 września 1991
Dane wpisu
- Numer umowy
- RGN.271.4.2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 60 dni
- Publikacja w rejestrze
- 27 lipca 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 27 lipca 2026
- Środki UE/EFTA
- tak