Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Świadczenie usługi przewozu uczniów do szkół w formie sprzedaży biletów miesięcznych.

zawarta 13 sierpnia 2026 · okres: 303 dni · Kujawsko-pomorskie, Łysomice

328 846 zł
wartość umowy

wartość netto

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

ŚWIADCZENIE USŁUGI PRZEWOZU UCZNIÓW DO SZKÓŁ W FORMIE SPRZEDAŻY BILETÓW MIESIĘCZNYCH
Gmina Łysomice · Łysomice
ogłoszenie o wyniku z 18 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Warszawska 8, 87-148 Łysomice, Kujawsko-pomorskie
NIP 8792593527REGON 871118738zarejestrowana 27 maja 1990
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Graniczna 8, 06-500 Mława, Mazowieckie
NIP 5691904504REGON 523759533zarejestrowana 25 listopada 2022
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
UG/159/2026
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
303 dni
Publikacja w rejestrze
26 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
26 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Świadczenie usługi przewozu uczniów do szkół w formie sprzedaży biletów miesięcznych.” (ID 17751b60-33b5-4df6-85f1-ca92caf938e1), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/17751b60-33b5-4df6-85f1-ca92caf938e1, stan wpisu z 2026-08-26, dostęp: 3 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie