Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Płyta Główna Asus

zawarta 1 września 2026 · 32. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 1 miesiąc · Łódzkie, Łódź

113,82 zł
wartość umowy

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Sukcesywna dostawa części komputerowych dla Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Uniwersytet Medyczny w Łodzi · Łódź
ogłoszenie o wyniku z 31 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
Aleja T. Kościuszki 4, 90-419 Łódź, Łódzkie
NIP 7251843739REGON 473073308zarejestrowana 20 września 2002
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
Łódź, Łódzkie
NIP 7251659792REGON 473303607zarejestrowana 21 grudnia 2011
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
MN/CK/2026/09/00001
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
1 miesiąc
Publikacja w rejestrze
1 września 2026
Ostatnia modyfikacja
1 września 2026
Środki UE/EFTA
nie

Umowy między tymi stronami

wszystkie (32)

Historia współpracy tej pary w rejestrze: UNIWERSYTET MEDYCZNY W ŁODZI i MAKARTRONIC P.P.H.U.MACIEJ BARTOSIAK.

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Płyta Główna Asus” (ID 1618f69a-27be-4852-89ed-614d07d1307c), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/1618f69a-27be-4852-89ed-614d07d1307c, stan wpisu z 2026-09-01, dostęp: 3 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie