Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Usługa przygotowania i przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego dla Chełmskiej Biblioteki Publicznej im. Marii Pauliny Orsetti w Chełmie w trybie przetargu nieograniczonego, którego przedmiotem będzie dostawa energii elektrycznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych (tekst jedn. Dz. U. z 2026 r., poz. 793). Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, o którym mowa w ust. 1 niniejszego paragrafu zostanie przeprowadzone w ramach Grupy Zakupowej prowadzonej przez Wykonawcę.
zawarta 11 sierpnia 2026 · okres: 143 dni · Lubelskie, Chełm
3170,00 zł
wartość umowy
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Partyzantów 40, 22-100 Chełm, Lubelskie
NIP 5630008744REGON 000594117zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
Lipnica, Podkarpackie
NIP 8171794471REGON 180829612zarejestrowana 30 marca 2012
Dane wpisu
- Numer umowy
- OA.261.29.2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 143 dni
- Publikacja w rejestrze
- 21 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 21 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie