Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Odczynniki : Y-27632, CS10.
zawarta 10 sierpnia 2026 · 8. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 10 dni · Mazowieckie, Warszawa
4546,46 zł
wartość umowy
10 sierpnia 2026100% okresu27 sierpnia 2026
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Sukcesywna dostawa specjalistycznych odczynników chemicznych, biologicznych z zakresu gr. II Biologia Molekularna
Instytut Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej im. Mirosława Mossakowskiego PAN · Warszawa
ogłoszenie o wyniku z 6 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Adolfa Pawińskiego 5, 02-106 Warszawa, Mazowieckie
NIP 5250008169REGON 000326463zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Wspólna 3, 05-090 Janki, Mazowieckie
NIP 5271011366REGON 012289221zarejestrowana 7 stycznia 1997
Dane wpisu
- Numer umowy
- ZP.2512.ZBKM/26/059
- Status w rejestrze
- Nieaktywna
- Okres obowiązywania
- 10 dni
- Data zakończenia
- 27 sierpnia 2026
- Publikacja w rejestrze
- 27 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 27 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Historia zmian (1)
- 19.08.2026Wygaśniecie umowy
Umowa zrealizowana.
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: INSTYTUT MEDYCYNY DOŚWIADCZALNEJ I KLINICZNEJ IM.MIROSŁAWA MOSSAKOWSKIEGO POLSKIEJ AKADEMII NAUK i BIOKOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA.