Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Dostawa materiałów zużywalnych

zawarta 10 sierpnia 2026 · 7. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 43 dni · Pomorskie, Gdańsk

9593,50 zł
wartość umowy

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Dostawa zestawu do analizy oddziaływań biomolekularnych
Gdański Uniwersytet Medyczny · Gdańsk
ogłoszenie o wyniku z 5 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3 A, 80-210 Gdańsk, Pomorskie
NIP 5840955985REGON 000288627zarejestrowana 15 grudnia 1975
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca · konsorcjum
ul. Limbowa 7A, 80-175 Gdańsk, Pomorskie
NIP 5833430106REGON 388999773zarejestrowana 21 maja 2021
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
ZZ/ZAK1/00222/08/2026
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
43 dni
Publikacja w rejestrze
12 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
12 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Umowy między tymi stronami

wszystkie (7)

Historia współpracy tej pary w rejestrze: GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY i BIOANALYTIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Dostawa materiałów zużywalnych” (ID 1491370c-06ec-4644-99ed-fece44df1796), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/1491370c-06ec-4644-99ed-fece44df1796, stan wpisu z 2026-08-12, dostęp: 3 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie