Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
NAPRAWA URZĄDZEŃ MEDYCZNYCH
zawarta 7 lipca 2026 · 4. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 60 dni · Śląskie, Częstochowa
1800,77 zł
wartość umowy
CAŁKOWITA WARTOŚĆ UMOWY 1800,77 ZŁ NETTO
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Zakup myjni dezynfektora realizowany w ramach otrzymanej dotacji celowej pod nazwą: „Zakup myjni dezynfektora dla Centralnej Sterylizacji Woj. Szpitala Specjal. im. NMP w Częstochowie.
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Najświętszej Maryi Panny · Częstochowa
ogłoszenie o wyniku z 3 czerwca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Bialska 104/118, 42-200 Częstochowa, Śląskie
NIP 5732299604REGON 001281053zarejestrowana 1 stycznia 1988
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Poleczki 30, 02-822 Warszawa, Mazowieckie
NIP 5252239631REGON 015164945zarejestrowana 23 maja 2002
Dane wpisu
- Numer umowy
- ZAMÓWIENIE DTA/9/7/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 60 dni
- Publikacja w rejestrze
- 11 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 11 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY i MMM MUENCHENER MEDIZIN MECHANIK POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.