Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Dostawa i uruchomienie Telefonicznego SMS-owego Systemu Powiadamiania Alarmowego
zawarta 25 sierpnia 2026 · okres: 44 dni · Śląskie, Katowice
17 500 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Rozbudowa posiadanego przez Zamawiającego systemu o telefoniczny SMS-owy system powiadamiania alarmowego
Górnośląskie Centrum Medyczne im. prof. Leszka Gieca Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach · Katowice
ogłoszenie o wyniku z 26 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Ziołowa 45 - 47, 40-635 Katowice, Śląskie
NIP 9542269625REGON 001262860zarejestrowana 1 kwietnia 1987
WykonawcaPrzedsiębiorca
Sosnowiec, Śląskie
NIP 6341698660REGON 277686913zarejestrowana 14 kwietnia 2009
Dane wpisu
- Numer umowy
- DZ.3321.196.2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 44 dni
- Publikacja w rejestrze
- 26 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 26 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie