Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Dostawę zestawów gotowości operacyjnej dla KP PSP w Lubartowie
zawarta 10 sierpnia 2026 · okres: 50 dni · Lubelskie, Wincentów
167 767 zł
wartość umowy
Dostawa 60 kompletów zestawów gotowości operacyjnej - plecaki wraz z wyposażeniem OCIOL
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
DOSTAWA ZESTAWÓW GOTOWOŚCI OPERACYJNEJ DLA KP PSP W LUBARTOWIE
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Lubartowie · Lubartów
ogłoszenie o wyniku z 11 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
112, 21-100 Wincentów, Lubelskie
NIP 7141660096REGON 431029346zarejestrowana 1 stycznia 1999
WykonawcaPrzedsiębiorca
Warszawa, Mazowieckie
NIP 7962738132REGON 367290858zarejestrowana 2 grudnia 2025
Dane wpisu
- Numer umowy
- PT.2370.19.2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 50 dni
- Publikacja w rejestrze
- 26 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 26 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie