Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

LEKI

zawarta 7 sierpnia 2026 · 3. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 4 dni · Śląskie, Katowice

3600,00 zł
wartość umowy
7 sierpnia 2026100% okresu20 sierpnia 2026

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Dostawy wyrobów medycznych jałowych
GÓRNOŚLĄSKIE CENTRUM ZDROWIA DZIECKA im. św. JANA PAWŁA II Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 6 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach · Katowice
ogłoszenie o wyniku z 27 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Medyków 16, 40-752 Katowice, Śląskie
NIP 6342346590REGON 001415000zarejestrowana 1 stycznia 1990
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Leona Kruczkowskiego 8, 00-380 Warszawa, Mazowieckie
NIP 8271818828REGON 730920652zarejestrowana 1 września 1998
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
1057/DLAP/26
Status w rejestrze
Nieaktywna
Okres obowiązywania
4 dni
Data zakończenia
20 sierpnia 2026
Publikacja w rejestrze
20 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
20 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Historia zmian (1)

  1. 10.08.2026
    Wygaśniecie umowy

    Wygaśniecie umowy

Umowy między tymi stronami

wszystkie (3)

Historia współpracy tej pary w rejestrze: GÓRNOŚLĄSKIE CENTRUM ZDROWIA DZIECKA IM. ŚW. JANA PAWŁA II SAMODZIELNY PUBLICZNY SZPITAL KLINICZNY NR 6 ŚLĄSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO W KATOWICACH i BAXTER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „LEKI” (ID 12f4c9ff-da2a-4cf4-aa8d-1a6b69057cfb), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/12f4c9ff-da2a-4cf4-aa8d-1a6b69057cfb, stan wpisu z 2026-08-20, dostęp: 31 sierpnia 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie