Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Dostawa materiałów medycznych do badań diagnostycznych
zawarta 17 lipca 2026 · 2. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 5 dni · Podlaskie, Białystok
8000,00 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawa odczynników chemicznych i akcesoriów do Działu Diagnostyki Patomorfologicznej
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Zespolony im. J. Śniadeckiego w Białymstoku · Białystok
ogłoszenie o wyniku z 20 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. M. Curie-Skłodowskiej 26, 15-950 Białystok, Podlaskie
NIP 5422529292REGON 050657729zarejestrowana 1 grudnia 1998
WykonawcaPrzedsiębiorca
Niepołomice, Małopolskie
NIP 6831491475REGON 351517286zarejestrowana 18 listopada 2011
Dane wpisu
- Numer umowy
- 2283/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 5 dni
- Publikacja w rejestrze
- 3 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 3 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ WOJEWÓDZKI SZPITAL ZESPOLONY IM. JĘDRZEJA ŚNIADECKIEGO W BIAŁYMSTOKU i GRZEGORZ PAŁKOWSKI ELEKTRO MED.