Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
DOSTAWA LEKÓW DO CHEMIOTERAPII I PROGRAMÓW LEKOWYCH 2026-2028 (PAKIETY 10, 38, 39, 51, 56, 58, 91, 118, 128)
zawarta 11 sierpnia 2026 · okres: 732 dni · Dolnośląskie, Wrocław
2 097 536 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawa leków do chemioterapii i programów lekowych 2026-2028
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu · Wrocław
ogłoszenie o wyniku z 1 września 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Henryka Michała Kamieńskiego 73 A, 51-124 Wrocław, Dolnośląskie
NIP 8951645574REGON 000977893zarejestrowana 9 lutego 1982
WykonawcaPrzedsiębiorca
Plac Farmacji 1, 02-699 Warszawa, Mazowieckie
NIP 5222749770REGON 015805870zarejestrowana 20 sierpnia 2004
Dane wpisu
- Numer umowy
- MA/022/2026/241.FZ-056
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 732 dni
- Publikacja w rejestrze
- 27 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 27 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie