Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Lek

zawarta 21 sierpnia 2026 · 8. wspólna umowa tych stron w rejestrze · na czas nieoznaczony · Warmińsko-mazurskie, Iława

36,04 zł
wartość umowy

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Dostawa produktów farmaceutycznych z podziałem na 104 części dla Powiatowego Szpitala im. Władysława Biegańskiego w Iławie
Powiatowy Szpital im. Władysława Biegańskiego w Iławie · Iława
ogłoszenie o wyniku z 26 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. gen. Władysława Andersa 3, 14-200 Iława, Warmińsko-mazurskie
NIP 7441484344REGON 510879196zarejestrowana 30 kwietnia 1999
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Krzemieniecka 120, 54-613 Wrocław, Dolnośląskie
NIP 8942556799REGON 932081801zarejestrowana 10 listopada 1999
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
nie nadano numeru
Status w rejestrze
Nieaktywna
Okres obowiązywania
na czas nieoznaczony
Publikacja w rejestrze
25 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
25 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Historia zmian (1)

  1. 24.08.2026
    Wygaśniecie umowy

    zrealizowana

Umowy między tymi stronami

wszystkie (8)

Historia współpracy tej pary w rejestrze: POWIATOWY SZPITAL IM. WŁADYSŁAWA BIEGAŃSKIEGO W IŁAWIE i URTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Lek” (ID 12039e62-6249-49bd-a8c5-ba8189d9859a), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/12039e62-6249-49bd-a8c5-ba8189d9859a, stan wpisu z 2026-08-25, dostęp: 1 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie