Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Usługi w zakresie odbioru odpadów komunalnych z KP w Strzelnie
zawarta 7 lipca 2026 · 3. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 12 miesięcy · Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
6250,44 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
WZPiFP-52-26 Usługa odbioru odpadów komunalnych z jednostek Policji województwa kujawsko-pomorskiego
Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy · Bydgoszcz
ogłoszenie o wyniku z 4 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
Aleja Powstańców Wielkopolskich 7, 85-090 Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie
NIP 5540312993REGON 091362152zarejestrowana 14 czerwca 1996
WykonawcaPrzedsiębiorca
Sikorowo, Kujawsko-pomorskie
NIP 5561101735REGON 091170470zarejestrowana 20 grudnia 2011
Dane wpisu
- Numer umowy
- 245/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 12 miesięcy
- Publikacja w rejestrze
- 7 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 7 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W BYDGOSZCZY i RADOSŁAW KOSTUCH PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE SANIKONT.