Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Budowa miasteczka rowerowego wraz z infrastrukturą techniczną, w tym instalacją elektryczną, budową dwóch wiat rekreacyjnych, wolnostojących w miejscowości Siemiechów
zawarta 4 sierpnia 2026 · okres: 134 dni · Małopolskie, Gromnik
661 138 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Budowa miasteczka rowerowego wraz z infrastrukturą techniczną, w tym instalacją elektryczną, budową dwóch wiat rekreacyjnych, wolnostojących w miejscowości Siemiechów
Gmina Gromnik · Gromnik
ogłoszenie o wyniku z 4 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Witosa 2, 33-180 Gromnik, Małopolskie
NIP 8732614007REGON 851660950zarejestrowana 27 maja 1990
WykonawcaPrzedsiębiorca
Wesołów, Małopolskie
NIP 8732956587REGON 120440358zarejestrowana 7 grudnia 2011
Dane wpisu
- Numer umowy
- IK/202/26
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 134 dni
- Publikacja w rejestrze
- 11 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 11 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie