Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Zakup ciągnika z TUZ w ramach programu pod nazwą „Program Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026”
zawarta 2 lipca 2026 · okres: 31 dni · Warmińsko-mazurskie, Lidzbark Warmiński
218 150 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Zakup ciągnika z TUZ realizowany w ramach programu pod nazwą „Program Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026”
Gmina Miejska Lidzbark Warmiński · Lidzbark Warmiński
ogłoszenie o wyniku z 2 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Aleksandra Świętochowskiego 14, 11-100 Lidzbark Warmiński, Warmińsko-mazurskie
NIP 7431975709REGON 510743500zarejestrowana 27 maja 1990
WykonawcaPrzedsiębiorca
Orneta, Warmińsko-mazurskie
NIP 7431794238REGON 281625297zarejestrowana 8 lutego 2023
Dane wpisu
- Numer umowy
- nie nadano numeru
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 31 dni
- Publikacja w rejestrze
- 22 lipca 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 22 lipca 2026
- Środki UE/EFTA
- nie