Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Zestaw wprowadzający do zgłębników balonowych

zawarta 13 sierpnia 2026 · 4. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 32 dni · Pomorskie, Gdańsk

26 342 zł
wartość umowy

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

188/PN/2026 Dostawa wyrobów do bronchofiberoskopów wraz z dostawą 3 sztuk monitorów do endoskopów jednorazowych dla klinik UCK
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne · Gdańsk
ogłoszenie o wyniku z 28 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Dębinki 7, 80-952 Gdańsk, Pomorskie
NIP 9570730409REGON 000288640zarejestrowana 15 grudnia 1975
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Wenedów 2, 75-847 Koszalin, Zachodniopomorskie
NIP 6692255563REGON 331039951zarejestrowana 21 stycznia 2000
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
MZDZP/04/00000345/2026/
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
32 dni
Publikacja w rejestrze
19 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
19 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Umowy między tymi stronami

wszystkie (4)

Historia współpracy tej pary w rejestrze: UNIWERSYTECKIE CENTRUM KLINICZNE i MEDEN - INMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Zestaw wprowadzający do zgłębników balonowych” (ID 110dbbe9-1141-466b-8322-49e9768a464c), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/110dbbe9-1141-466b-8322-49e9768a464c, stan wpisu z 2026-08-19, dostęp: 1 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie