Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Dostawa rękawic diagnostycznych i chirurgicznych
zawarta 13 lipca 2026 · 2. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 731 dni · Kujawsko-pomorskie, Inowrocław
120 780 zł
wartość umowy
Opis wartości umowy netto stanowi dostawę rękawic diagnostycznych i chirurgicznych
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
DOSTAWY RĘKAWIC JEDNORAZOWEGO UŻYTKU DLA SZPITALA WIELOSPECJALISTYCZNEGO IM DR. LUDWIKA BŁAŻKA W INOWROCŁAWIU
Szpital Wielospecjalistyczny im. dr. Ludwika Błażka w Inowrocławiu · Inowrocław
ogłoszenie o wyniku z 15 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Poznańska 97, 88-100 Inowrocław, Kujawsko-pomorskie
NIP 5562239217REGON 092358780zarejestrowana 24 grudnia 1998
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. dr. Stefana Kopcińskiego 62D, 90-032 Łódź, Łódzkie
NIP 5542980836REGON 384767215zarejestrowana 4 listopada 2019
Dane wpisu
- Numer umowy
- 103/UP/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 731 dni
- Publikacja w rejestrze
- 24 lipca 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 24 lipca 2026
- Środki UE/EFTA
- nie