Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Zakup maszyn sprzątających zgodnie z Załącznikiem nr 1 do umowy (Formularz Ofertowy Wykonawcy + Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia
zawarta 22 lipca 2026 · okres: 63 dni · Wielkopolskie, Poznań
107 042 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Zakup maszyn sprzątających.
Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Poznaniu · Poznań
ogłoszenie o wyniku z 17 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Stanisława Przybyszewskiego 49, 60-355 Poznań, Wielkopolskie
NIP 7792033466REGON 000288834zarejestrowana 30 lipca 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Zachodnia 2, 55-330 Błonie, Dolnośląskie
NIP 8942568383REGON 932096814zarejestrowana 8 grudnia 1999
Dane wpisu
- Numer umowy
- 45/07/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 63 dni
- Publikacja w rejestrze
- 13 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 13 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie