Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Dostawa i montaż mebli biurowych
zawarta 3 sierpnia 2026 · okres: 25 dni · Dolnośląskie, Wrocław
16 000 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawa i montaż mebli biurowych do pomieszczeń Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego (4)
Biuro Obsługi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego · Wrocław
ogłoszenie o wyniku z 5 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
wyb. Juliusza Słowackiego 12-14, 50-411 Wrocław, Dolnośląskie
NIP 8992708840REGON 021419270zarejestrowana 8 lipca 2010
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Kardynała Wyszyńskiego 46a, 87-600 Lipno, Kujawsko-pomorskie
NIP 4660270038REGON 911328304zarejestrowana 24 marca 2003
Dane wpisu
- Numer umowy
- 13TP/BOU-OA/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 25 dni
- Publikacja w rejestrze
- 17 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 17 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie