Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Dostawa leków ogólnych, przeciwgruźliczych, leków odurzających, psychotropowych, leków z importu docelowego, immunoglobulin, wyciągów jadów owadów błonkoskrzydłych pakiet nr 27

zawarta 7 sierpnia 2026 · 3. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 12 miesięcy · Wielkopolskie, Poznań

35 000 zł
wartość umowy

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Dostawa wyrobów medycznych - różne
Wielkopolskie Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii im. Eugenii i Janusza Zeylandów · Poznań
ogłoszenie o wyniku z 20 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Augustyna Szamarzewskiego 62, 60-569 Poznań, Wielkopolskie
NIP 7811618973REGON 631250369zarejestrowana 15 grudnia 1993
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Kazimierzowska 46/48/35, 02-546 Warszawa, Mazowieckie
NIP 8490000039REGON 790003564zarejestrowana 1 lipca 1991
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
EA/266/2026
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
12 miesięcy
Publikacja w rejestrze
25 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
25 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Umowy między tymi stronami

wszystkie (3)

Historia współpracy tej pary w rejestrze: WIELKOPOLSKIE CENTRUM PULMONOLOGII I TORAKOCHIRURGII IM. EUGENII I JANUSZA ZEYLANDÓW i BIALMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Dostawa leków ogólnych, przeciwgruźliczych, leków odurzających, psychotropowych, leków z importu docelowego, immunoglobulin, wyciągów jadów owadów błonkoskrzydłych pakiet nr 27” (ID 0f5f1eda-411a-4471-8c5d-adf730cec43e), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/0f5f1eda-411a-4471-8c5d-adf730cec43e, stan wpisu z 2026-08-25, dostęp: 1 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie