Umowa w Centralnym Rejestrze Umów · współfinansowana UE/EFTA

Przebudowa drogi gminnej Nr 115627R Golcowa Ropa

zawarta 21 lipca 2026 · okres: 2 miesiące · Podkarpackie, Domaradz

163 508 zł
wartość umowy

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Przebudowa drogi gminnej Nr 115627R Golcowa Ropa
Gmina Domaradz · Domaradz
ogłoszenie o wyniku z 23 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
345, 36-230 Domaradz, Podkarpackie
NIP 6861578318REGON 370440229zarejestrowana 27 maja 1990
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
Nozdrzec, Podkarpackie
NIP 6861579329REGON 180669367zarejestrowana 22 grudnia 2011
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
271.6.2026
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
2 miesiące
Publikacja w rejestrze
21 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
21 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
tak

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Przebudowa drogi gminnej Nr 115627R Golcowa Ropa” (ID 0ed2d690-8a33-478d-b7fc-094190db1a1a), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/0ed2d690-8a33-478d-b7fc-094190db1a1a, stan wpisu z 2026-08-21, dostęp: 3 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie