Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
WYROBY MEDYCZNE
zawarta 3 lipca 2026 · 7. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 5 dni · Lubelskie, Lublin
1890,00 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawa obłożeń niesterylnych dla Bloków Operacyjnych.
Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 1 w Lublinie · Lublin
ogłoszenie o wyniku z 7 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Stanisława Staszica 16, 20-081 Lublin, Lubelskie
NIP 7122429274REGON 431029234zarejestrowana 1 stycznia 1999
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Kazimierzowska 46/48/35, 02-546 Warszawa, Mazowieckie
NIP 8490000039REGON 790003564zarejestrowana 1 lipca 1991
Dane wpisu
- Numer umowy
- LA-M 2248
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 5 dni
- Publikacja w rejestrze
- 22 lipca 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 22 lipca 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY NR 1 W LUBLINIE i BIALMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.