Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Świadczenie usług w zakresie wykonania okresowych przeglądów technicznych, kwalifikacji oraz walidacji serwisowych sprzętu i aparatury medycznej - Fotometr Low Hb/Plasma, analizatory Hemocue HB 201 DM
zawarta 10 sierpnia 2026 · okres: 1 rok · Opolskie, Opole
6500,00 zł
wartość umowy
sześć tysięcy pięćset zł. 00/100 PLN
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Świadczenie usług w zakresie wykonywania okresowych przeglądów technicznych, kwalifikacji i walidacji serwisowych sprzętu i aparatury medycznej
Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Opolu · Opole
ogłoszenie o wyniku z 26 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Augustyna Kośnego 55, 45-372 Opole, Opolskie
NIP 7542554112REGON 000292103zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Bojkowska 59C, 44-100 Gliwice, Śląskie
NIP 6342815576REGON 243187929zarejestrowana 15 lutego 2013
Dane wpisu
- Numer umowy
- ZP 5/2026 - zadanie nr 11
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 1 rok
- Publikacja w rejestrze
- 24 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 24 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie