Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Przedmiotem umowy jest dostawa odczynników i wzorców chemicznych do Wojewódzkiej Stacji Sanitarno–Epidemiologicznej w Bydgoszczy.
zawarta 9 lipca 2026 · okres: 145 dni · Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
5593,00 zł
wartość umowy
Dostawy sukcesywne - rozliczenie następuje według faktycznie zrealizowanych dostaw.
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawa odczynników i wzorców chemicznych do Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Bydgoszczy
Wojewódzka Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Bydgoszczy · Bydgoszcz
ogłoszenie o wyniku z 23 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Kujawska 4, 85-031 Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie
NIP 9531108025REGON 000293841zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
al. marsz. Józefa Piłsudskiego 143, 92-332 Łódź, Łódzkie
NIP 7292550218REGON 473251193zarejestrowana 20 października 1994
Dane wpisu
- Numer umowy
- EZP.273.35.2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 145 dni
- Publikacja w rejestrze
- 21 lipca 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 21 lipca 2026
- Środki UE/EFTA
- nie