Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu polegające na świadczeniu usług związanych z przygotowaniem, zarządzaniem, kontrolą i nadzorem nad realizacją robót budowlanych dla inwestycji pn.: „Budowa nowej budowli ochronnej na potrzeby ludności i obrony cywilnej stanowiącej Śląskie Regionalne Centrum Diagnostyki i Leczenia Raka Płuca w Chorzowie – prace przygotowawcze"
zawarta 11 sierpnia 2026 · okres: 143 dni · Śląskie, Chorzów
25 200 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Inżynier kontraktu dla zadania:Budowa nowej budowli ochronnej na potrzeby ochrony ludności i obrony cywilnej stanowiącej Śląskie Regionalne Centrum Diagnostyki i Leczenia Raka Płuca -prace przygotow.
Szpital Specjalistyczny w Chorzowie · Chorzów
ogłoszenie o wyniku z 21 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Zjednoczenia 10, 41-500 Chorzów, Śląskie
NIP 6272323217REGON 271503395zarejestrowana 1 stycznia 1991
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Wiktora Przybyły 10/4, 43-300 Bielsko-Biała, Śląskie
NIP 5472210078REGON 382232208zarejestrowana 4 stycznia 2019
Dane wpisu
- Numer umowy
- CRU/4287/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 143 dni
- Publikacja w rejestrze
- 25 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 25 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie