Umowa w Centralnym Rejestrze Umów · współfinansowana UE/EFTA
Kompleksowa organizacja i realizacja szkolenia w ramach Części V z zakresu "Kompetencje miękkie" dla pracowników Zamawiającego.
zawarta 29 lipca 2026 · 2. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 367 dni · Mazowieckie, Warszawa
129 304 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
„Kompleksowa organizacja i realizacja szkoleń dla pracowników (kadra zarządzająca, kadra kierownicza, kadra administracyjna) Zamawiającego.”
Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego · Warszawa
ogłoszenie o wyniku z 11 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Marymoncka 34, 00-968 Warszawa, Mazowieckie
NIP 5250011875REGON 000327830zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Chłodna 51, 00-867 Warszawa, Mazowieckie
NIP 5272674324REGON 146032998zarejestrowana 27 lutego 2012
Dane wpisu
- Numer umowy
- UMK/2026/07/00014
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 367 dni
- Publikacja w rejestrze
- 24 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 24 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- tak
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: AKADEMIA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO i ALTKOM AKADEMIA SPÓŁKA AKCYJNA.