Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
przebudowa zabezpieczeń techniczno - ochronnych w rejonie pawilonu H od strony północnej i zachodniej Zakładu Karnego w Krzywańcu
zawarta 11 sierpnia 2026 · okres: 4 miesiące · Lubuskie, Krzywaniec
626 636 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Przebudowa zabezpieczeń techniczno – ochronnych w rejonie pawilonu „H” od strony północnej i zachodniej Zakładu Karnego w Krzywańcu
Zakład Karny w Krzywańcu · Nowogród Bobrzański
ogłoszenie o wyniku z 18 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
N/N, 66-010 Krzywaniec, Lubuskie
NIP 9730065293REGON 000320704zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
Aleja Pokoju 1, 31-548 Kraków, Małopolskie
NIP 8133680794REGON 181029931zarejestrowana 4 października 2013
Dane wpisu
- Numer umowy
- 9/DKw/B/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 4 miesiące
- Publikacja w rejestrze
- 19 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 19 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie