Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Przedmiotem Umowy jest wykonanie robót budowlanych w celu realizacji inwestycji pn. „Budowa odcinka drogi gminnej ul. Myśliwska oraz drogi wewnętrznej na dz. 131/9 i cz.dz.131/17 wraz ze zmianą organizacji ruchu na skrzyżowaniu z ulicą Grodzką w Dąbrówce Nowej oraz budowa oświetlenia drogowego na ul. Grodzkiej i Myśliwskiej w Dąbrówce Nowej - etap II”.
zawarta 7 lipca 2026 · 2. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 144 dni · Kujawsko-pomorskie, Sicienko
718 551 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Budowa odc.dr.gm.ul.Myśliwska oraz dr.wewn.na dz.131/9i cz.dz.131/17wraz ze zmianą org.ruchu na skrzyż.z ul.Grodzką wDąbrówceNowej oraz budowa ośw.dr.na ul.Grodzkiej i MyśliwskiejwDąbrówceNowej-etapII
Gmina Sicienko · Sicienko
ogłoszenie o wyniku z 17 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Mrotecka 9, 86-014 Sicienko, Kujawsko-pomorskie
NIP 5542657609REGON 092350694zarejestrowana 27 maja 1990
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Wyczynowa 4, 86-065 Lisi Ogon, Kujawsko-pomorskie
NIP 5542988476REGON 387255935zarejestrowana 9 października 2020
Dane wpisu
- Numer umowy
- 272.PN.14.2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 144 dni
- Publikacja w rejestrze
- 3 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 3 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: GMINA SICIENKO i DROMAKS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.