Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Pakiet 7: Konserwy rybne Pakiet 8: Ryby mrożone
zawarta 3 sierpnia 2026 · okres: 1 rok · Małopolskie, Dąbrowa Tarnowska
46 608 zł
wartość umowy
Pakiet 7: Konserwy rybne = 6 978,00 zł Pakiet 8: Ryby mrożone = 39 630,00 zł
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Zakup wraz z dostawą artykułów żywnościowych dla kuchni i kawiarenki szpitalnej
Zespół Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej · Dąbrowa Tarnowska
ogłoszenie o wyniku z 26 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Szpitalna 1, 33-200 Dąbrowa Tarnowska, Małopolskie
NIP 8711536472REGON 000304361zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Michała Mięsowicza 2 A, 38-400 Krosno, Podkarpackie
NIP 6840006798REGON 370015680zarejestrowana 7 maja 1992
Dane wpisu
- Numer umowy
- UMOWA nr 95 ZOZ.XI.5/273/13/1/26
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 1 rok
- Publikacja w rejestrze
- 26 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 26 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie