Umowa w Centralnym Rejestrze Umów · współfinansowana UE/EFTA
Zorganizowanie i przeprowadzenie kursów zawodowych prowadzących do uzyskania dodatkowych umiejętności lub kwalifikacji, w tym kwalifikacji zawodowych, dla młodzieży zrekrutowanej do udziału w projekcie "Kompetentni na start" współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla łódzkiego 2021-2027 – RUNDA II realizowanego przez Łódzką Wojewódzką Komendę Ochotniczych Hufców Pracy w Łodzi część 4
zawarta 3 sierpnia 2026 · 4. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 120 dni · Łódzkie, Łódź
25 920 zł
wartość umowy
wartość brutto
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Zorganizowanie i przeprowadzenie kursów zawodowych prowadzących do uzyskania dodatkowych umiejętności lub kwalifikacji, dla młodzieży w projekcie "Kompetentni na start" – RUNDA II
Łódzka Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Łodzi · Łódź
ogłoszenie o wyniku z 6 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. gen. Lucjana Żeligowskiego 8/10, 90-753 Łódź, Łódzkie
NIP 7251389269REGON 001036879zarejestrowana 1 marca 1983
WykonawcaPrzedsiębiorca
Dzierżoniów, Dolnośląskie
NIP 8822123276REGON 363606052zarejestrowana 28 stycznia 2016
Dane wpisu
- Numer umowy
- ŁWK.BWK.272.107.2026/U
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 120 dni
- Publikacja w rejestrze
- 2 września 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 2 września 2026
- Środki UE/EFTA
- tak
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: ŁÓDZKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OCHOTNICZYCH HUFCÓW PRACY W ŁODZI i Centrum Edukacji Zawodowej Angelika Ćwiertka.