Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Sukcesywna dostawa artykułów garmażeryjnych.
zawarta 23 lipca 2026 · okres: 122 dni · Podkarpackie, Leżajsk
22 495 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Sukcesywna dostawa produktów żywnościowych dla Zespołu Szkół Technicznych w Leżajsku
Zespół Szkół Technicznych im. T. Kościuszki · Leżajsk
ogłoszenie o wyniku z 19 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Adama Mickiewicza 67, 37-300 Leżajsk, Podkarpackie
NIP 8161119928REGON 000187620zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
Zaczernie, Podkarpackie
NIP 5170301826REGON 180651723zarejestrowana 9 grudnia 2011
Dane wpisu
- Numer umowy
- 19/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 122 dni
- Publikacja w rejestrze
- 19 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 19 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie