Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Nasadzenia drzew w pasie drogowym dróg wojewódzkich na terenie RDW w Kole
zawarta 18 sierpnia 2026 · okres: 3 miesiące · Wielkopolskie, Poznań
27 900 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Nasadzenie drzew w pasie drogowym dróg wojewódzkich na terenie Rejonów Dróg Wojewódzkich ( podział na 9 części )
Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Poznaniu · Poznań
ogłoszenie o wyniku z 21 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Wilczak 51, 61-623 Poznań, Wielkopolskie
NIP 9720914891REGON 631280809zarejestrowana 1 stycznia 1999
WykonawcaPrzedsiębiorca
Sompolno, Wielkopolskie
NIP 6652994107REGON 302705497zarejestrowana 2 sierpnia 2024
Dane wpisu
- Numer umowy
- WZDW/604/168.WZP/26
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 3 miesiące
- Publikacja w rejestrze
- 21 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 21 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie