Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

dostawa nabiału- mleka, przetworów i zamienników mleka

zawarta 24 sierpnia 2026 · okres: 366 dni · Mazowieckie, Otwock

587 395 zł
wartość umowy

pięćset osiemdziesiąt siedem tysięcy trzysta dziewięćdziesiąt pięć zł, zero gr

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Dostawa mleka i przetworów oraz zamienników do SPSK im prof. A Grucy CMKP w Otwocku
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. Prof. A. Grucy CMKP · Otwock
ogłoszenie o wyniku z 31 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Ks. Stanisława Konarskiego 13, 05-400 Otwock, Mazowieckie
NIP 5321662948REGON 000290156zarejestrowana 15 grudnia 1975
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Utrata 4, 03-877 Warszawa, Mazowieckie
NIP 5240005293REGON 011114896zarejestrowana 26 listopada 1992
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
DZP.022172.2026
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
366 dni
Publikacja w rejestrze
26 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
26 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „dostawa nabiału- mleka, przetworów i zamienników mleka” (ID 08fbdf16-6f1f-4ae6-939a-324791f52d76), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/08fbdf16-6f1f-4ae6-939a-324791f52d76, stan wpisu z 2026-08-26, dostęp: 3 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie